| KingOfShadow a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati mai bune daca am placa video nVIDIA geforce 7200 n force 630 procesor dual core 2.5 mhz 3gb ram sursa de 400 w. stiu ca cu placa asta video nu merg multe dar vreau sa stiu cateva bune
FUNDA

Răspuns Câştigător
| TestPetrut a răspuns:

Oho ai un pc bun aproape ca a meu dar am 4 gb ram deci iti vor mergela medium la detalii:::::
Battlefield3
Assassins creed 1, 2, sau 3
Cod mw2, 4mw, mw3, black ops
Nfs mw 2, HP
Borderlans
Batman arckahm city nu stiu daca asa se scrie dar e superb poti sa zobori in joc :X
Hitman absolution
fear 1, 2, 3 sunt de groaza mi-e frica si sa deschid pe 1 ca e cel mai de groaza laughing
Combat arms
Dirt 2 sau 3
Cam atatea stiu care le-am terminat sper sa le joci si sa te bucuri de ele si mai e gta4 sai cs source sau global offensive sau 1.6winking

1 răspuns:
| KingOfShadow explică:

Sunt frumoase jocurile dar nu merge nimic cred din ce ai spus tu ar trebui un nforce 8800