| StasN9 a întrebat:

vreau sa intreb daca la xbox este posibil sa joci la un tv 50hz

3 răspunsuri:
| StasN9 explică:

Dar nu va fi nimic daca joc la el? nu se va intimpla nmic cu el?

| Sionut14 a răspuns:

Poti sa te joci pe xbox 360 pe orice televizor doar ca calitatea nu va fi foarte buna si in unele jocuri ti se va vedea putn mai mare (nu vezi tot ecranul, ex Red Dead Redeption)... am si eu un xbox dar de curand a dat RRoD dar am jucat pe televizor de 50hz si numai Red Dead Redemption s-a vazut prea mare. Sper ca raspunsul te-a ajutat.

| ARmageDoNNN a răspuns:

Din pacate nu poti, deoarece e ca sa zic asa ''pretentios'' Xbox-ul