| paulwalkerfan a întrebat:

Vreau sa ma apuc de gaming! Si pentru inceput nu stiu ce sa aleg! Casti gaming NATEC Genesis H44 sau Microfon vocal HAMA Dynamic DM 20? Funda care imi spuneti ca e mai buna!

3 răspunsuri:
| LaccboGaming a răspuns:

Microfon voca hama. Dece? Microfonul este mult mai bun decat un microfon de la casti. Eu unu zic pentru o calitate buna alege microfonul dar daca ai o voce pitigaiata de 10 ani nici nu are rost sa te apuci.

| paulwalkerfan explică (pentru LaccboGaming):

Am 15 laughing) Deci merita sa iau acel microfon? Se aude destul de bine?

| LaccboGaming a răspuns (pentru paulwalkerfan):

Da merita