| Cr7Ionutz a întrebat:

vreau sa ma apuc de LoL (League of Legends) si nu stiu pe care server sa intru...EU west sau EU nordic and east.
Ma intereseaza pe care server sunt mai multi romani iar un prieten mi-a zis ca pe EU west a intalnit mai multi romani
Nu stiu ce sa zic deoarece pe EU nordic si east poti juca jocul in limba romana...

1 răspuns:
| Predatorgirlx a răspuns:

EU nordic and east.Si eu tot pe acelasi server joc si am dat de multi romani! big grin Pe EU west nu am dat! thinking