| PaulVaRoagaMult a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva.M-am lasat de league of legends si ma apuc de dota2 dar ma intereseaza ceva la acest joc vreau sa nu am lag si daca voi avea cum il rezolv din setarile jocului la lol am scos umbrele si alte chestii si a disparut lagul am jocul pe steam la descarcat vreau sa stiu daca e pe romana pentru mine este un avantaj daca este pe engleza ma descurc la lol a fost pe romana. Se poate crea cont pe dota? sau intru cu contul de pe steam in dota? Cel mai bun raspuns are funda!

6 răspunsuri:
| Lothar a răspuns:

Contul de steam e si contul de dota, nu e ca la lol sa conteze ce level ai, aici e totul echilibrat
Spune mi cati rami ai si ce placa video sa stiu daca ai lag de la tine sau de la joc
Daca e de la joc poti seta unele chestii pe mediu, si se misca mai bine
Mai poti scrie cateva comenzi in consola sa mai treaca din lag
Daca vrei pot sa joc un meci cu tine sa te ajut si rezolvam si lagul atunci

| PaulVaRoagaMult explică (pentru Lothar):

2.93 gb of ram am si placa video unde vad de care am?

| Lothar a răspuns (pentru PaulVaRoagaMult):

E bun, nu o sa ai probleme din cauza pc ului
2.93 gb of ram..ciudat numar
Lasa mi contul tau de steam aici si te adaug eu

| PaulVaRoagaMult explică (pentru Lothar):

Pauldanila26@yahoo.com sau PAULDANILA26@YAHOO.COM

| PaulVaRoagaMult explică (pentru PaulVaRoagaMult):

Din fericire am jocul pe romana vreau sa fac sa se miste fin spune-mi ce trebuie sa las bifat si ce trebuie debifat?

| PaulVaRoagaMult explică (pentru PaulVaRoagaMult):

Nesquiq25 daca nu merge