| adelinbucur a întrebat:

vreau sa ma apuc de youtube si imi trebuie un nume bun, ma puteti ajuta, va rog? Nu am inspiratie... si daca se poate sa imi spuneti niste site-uri unde pot sa fac banner si avatar.

1 răspuns:
| Tirana_Nentori_1918 a răspuns:

Pentru banner si avatar gasesti tutoriale pe youtube " how to make youtube avatar / banner free. Eu asa am cautat si am gasit si mi-am facut. https://www.youtube.com/channel/UCN21Z0ynKlQ95V-OacYZ72Q uite cum arata al meu. Cat despre nume... Cauta ceva original gen nume traznite... Fablox, Ralph, Chlocky,... Ce iti trece prin cap { Numele de la canal il poti schimba }