| Student23123 a întrebat:

Salut,TPU as vrea sa ma apuc de gaming pe youtube si nu am nume... Daca ma puteti ajuta cu nume dau fundita.

1 răspuns:
| rolynight a răspuns:

Salut, am niste idei pentru tine:
1."TheCrazyGamer".
2."GameCrazy".
3."Gamerul din( inserteaza localitatea ta aici)". sau "Gamerul(inserteaza localitatea ta aici)-nean."
Mai am idei, dar depind si de ce joci, daca joci ceva online, ai putea sa ai numele in relatie cu ceea ce joci.
Exemplu:Joci Metin2 mai mereu? -->
"Metiner-ul (Localitatea ta)-nean.
Sau daca te joci cu jocuri dedicat sportului(aka "NBA", FIFA, etc) numele tau ar putea fi o echipa.
Daca te joci Rpg(Role Playing Game) ai putea sa ai numele unui caracter ce te insipira, exemplu:"Link din (Localitatea ta)".
Sper ca te-am ajutat.