| Cramaruc_Daniel_Cosmin_1996 a întrebat:

Vreau sa ma joc ceva atractiv, si nu stiu ce sa ma joc.

Asa ca cine stie niste jocuri cu curse, actiune, advenura.

Daca poate sa fie ceva gen NFS sau GTA.

Eu am Windows XP Professional

Intel (R)

Pentium(R) 4 CPU 2.80 - 2.79 GHz

0.99 GB of RAM

Video card 32

Daca puteti sa imi da-ti cat mai multe.

Multumesc

APP dau like + Fundita!

Multumesc TPU!

2 răspunsuri:
| timeOUT a răspuns:

As putea sa iti zic 1000 de jocuri, dar stii ce, o sa iti placa doar 100, si mai stii ceva, nu o sa alegi cu nimic daca o sa joci 10. cel mai bine joci un joc care il joaca si ceilalti prieteni, colegi, camarazi. asta este farmecul jocurilor, poti incerca o sumedenie de jocuri daca le joci singur fara atractie, desi suntem in 2014, eu tot joc fifa07. si stii de ce, pentru ca il joc 2-3 meciuri/saptamana, contra celor mai buni prieteni (bine, eu joc pe bani), ideea e sa joci un joc la care sa te dovedesti mai bun decat.un vecin, nu decat calculatorul, sau mai stiu eu ce pusti de Franta de 10 ani. Sper ca ai inteles ideea!

| tsal24 a răspuns:

Fii atent, mai cumpara niste memorie RAM, doar cat sa faci 4 GB si joaca APB reloaded.