| SuZuki98 a întrebat:

vreau sa ma joc si eu fifa 14 si imi tot zice la toate pe care le-am luat acum dupa ce l-am instalat imi spune:Origin is not installed and required to play your game. Please reinstall origin.
Pai cum adica? Am componentele care trebuie nu e vorba de asta ma puteti ajuta va rog dau funda!

1 răspuns:
| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Este un program care seamana cu Steam numic "Origin". Tot ce trebuie sa faci este sa iti faci cont pentru origin si apoi sa il descarci si sa il instalezi.