| Alexandru_Cristian_1995 a întrebat:

Daca ma poate ajuta si pe mine cineva, am instalat fifa cum trebuia si cand vreau sa il deschid imi apare :' Origin is not installed, and is required to play your game. Please reinstall Origin ' L-am dezinstalat si l-am instalat de 3 ori. ma poate ajuta si pe mine cineva va rog. Multumesc

1 răspuns:
| Lokokos4 a răspuns:

De unde ai instalat fifa?
Cauta in fisierul de instalare Folderul "Crack"
Intra in Crack pana ajungi la niste Executoare daca sunt mai multe foldere
Dupa ce ai ajuns la executoare si la alte fisiere.dll
Copiaza-le si pune-le in Fisierul de executare al jocului, Dand click dreapta pe joc si Open File Location.
Funda? big grin