| xComy a întrebat:

SAlut TPU, vreau sa ma joc un GTA dintre GTA San Andreas si GTA Vice City, stiti un site de unde pot sa downloadez unul dintre ele? Daca se poate neaparat GTA Vice City, acela vreau sa ma joc mai mult.

5 răspunsuri:
| serau999 a răspuns:

Este un program pe care il folosesc presupun ca doar eu si se numeste Express files, ai incredere in el, probabil ti se va parea un program de acela la care fac reclame pe net, dar nu e asa. (De pe el am descarcat (si iti spun doar cateva) Prototype, Spiderman 3) si nu ocupa deloc mult. Funda?

| xComy explică (pentru serau999):

Am incercat dar nici un GTA nu-l pot descarca de pe el...

| serau999 a răspuns (pentru xComy):

Nu cred ca stii cum se foloseste. Incearca sa scrii GTA San andreas sau care vrei si o sa mearga. Este unul tot acolo care se numeste (GTA San Andreas full game pc) Ala e bun! Funda? (Daca mai ai nelamuriri sa-mi spui).

| xComy explică (pentru serau999):

Poate nu am siteul pe care imi zici tu sa-l folosesc...da-mi linkul te rog happy

| serau999 a răspuns (pentru xComy):

Http://express-files.com

Poate asta e bun, e site-ul oficial, doar dai download si gata ca express files trebuie descarcat.
Spune-mi daca mai ai vreo problema.