| NoNameHelpYou a întrebat:

Salut TPU,vreau sa-mi fac un canal,de YouTube,in gen SatanaCartoon,Doza de Haș, stii ce programe am nevoie? si de unde fac rost,si mai as avea nevoie si de un neme pentru channel,si niste imagini, asta numa daca vreti, oricum dau FUNDA!

1 răspuns:
| Mirunika123 a răspuns:

Pai, daca vrei sa fi un vlogger, as zice asa:
1.Trebuie sa ai ceva de spus, pentru ca nimeni nu o sa te asculte daca faci video-uri despre nimic.
2.Trebuie sa prezinti ceva interesant.
3.Trebuie sa ai o calitate buna (ma refer la calitatea audio-vizuala).
4.Trebuie sa ai o esenta, ca Mikey sau Satana.
5.Fii original!
6. Poti cauta pe net fotografii ce caracterizeaza canalul tau si continutul acesta, cat si pentru nume.
7. Poti edita cu astea:
http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/viewcat.php?cid=174
sunt simple, usoare de folosit si bune.

Sper ca te-am ajutat! :)