| calinescustefan16 a întrebat:

am o intrebare vreau sa-mi fac un canal pe youtube gen satana pc sau DDH de ce programe am nevoie?

4 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Internet Explorer, Google Chrome, Firefox sau Opera iti ajung pentru a face un canal pe youtube.

| TheTimeKiller a răspuns:

Poti sa faci si fara program daca vrei. Daca ai ceva interesant de vorbit nu o sa ai nevoie de prea multe programe speciale. De inceput poti sa incepi cum a inceput Bianca Adam(si inca foloseste) videopad(este un program mic) si dupa daca inveti sa-l folosesti Sony vegas pro 11.

| IncorrectUsername a răspuns:

Pai:
-o camera de filmat(daca vrei sa faci video-uri in realitate)
-camtasia studio(pentru desktop), fraps(daca vrei sa faci gameplay-uri la jocuri, etc)
-Sony vegas pro 9, 11(ca sa editezi video-urile)
Si cam atat...Bafta!

| calinescustefan16 explică:

Va multumesc tuturor va dau vot la toti daca dau funda la unu nu e corect