| M371n1s7 a întrebat:

Vreau sa-mi iau si eu o tableta Allwiev Viva Q7 Life 1GB Ram 1ghz procesor 8GB memorie interna. Vreau sa stiu si eu daca pot baga jocuri pe ea adica jocuri din astea misto de ex: temple run2 subway sufer si din astea misto...

1 răspuns:
| aLeXXuL a răspuns:

Salut man laughing iti garantez eu ca merg jocurile pe ea, am si eu una asemanatoare cu a ta si am subway surf, temple run(chiar orice versiune big grin) am si gta san andreeas asa cs stai lin ca itti merg jocurile fara probleme