| M371n1s7 a întrebat:

Vreau sa-mi iau si eu o tableta Allwiev Viva Q7 Life 1GB Ram 1ghz procesor 8GB memorie interna. Vreau sa stiu si eu daca pot baga jocuri pe ea adica jocuri din astea misto de ex: temple run2 subway sufer si din astea misto... Funda. Scuzati Categoria.!

Răspuns Câştigător
| SorinTudor a răspuns:

Da, merge din moment ce ruleaza android poti descarca toate jocurile specifice

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Da, merg. Cel putin ce ai spus tu acolo(temple run 2 su sibay surfer merg).