| IAliveInHell a întrebat:

vreau sa schimb un cont de steam cu urmatoarele jocuri: Borderlands 2, Call of duty Ghosts, dar are doar versiunea multiplayer., orion prelude, care este luat free. cand a fost gratis. dishonored, Contagion, Sanctum 2, si niste jocuri free : Team Fortress cu iteme( nu pre amulte) Robocraft, si Tom Clancy'Ghost Recon Phantoms - EU
-Din care cumparate sunt: Call of Duty
-Dishonored
-Sanctum 2
-Borderlands 2
- Contagion.
Pentru un cont care contine jocul Dayz early alpha cumparat.
Id de skype (contact): steam.account3
Si m-as bucura daca ati stii un site ceva in care putem face schimbul corect adica sa putem sa facem schimbul.

1 răspuns:
| SasNetRomania a răspuns:

Nu e frumos ce faci, boardelands si altele sunt moca, sa nu mai zic de ghosts ca a fost moca doar weekendul trecut acum e blocat happy