| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu cate meciuri trebuie sa castig la League of Legends ( lol ) ca sa ma bage in silver. Sezonul trecut am fost unranked. Si vreau sa stiu cum sta treaba. Vreau sa-mi explicati tot. FUNDA!

1 răspuns:
| Mafiotu007 a răspuns:

Depinde de mmr tau la rankeduri. Daca sezonul trecut ai avut mmr de silver, ramai silver daca castigi cel putin 6/7 meciuri, daca castigi mai multe, poti ajunge silver 2 sau 1.

Daca tu ai zis ca ai fost unranked iti trebuie 3 meciuri ca sa te bage silver 5, asa a facut la mine. Daca castigi 10 poti sa te bagi gold 3.Bafta!