| andreiGabriel224 a întrebat:

O intrebare adresata jucatorilor de League of Legends ( LOL ). Deci sezonul trecut am fost Silver 3 cu 1371 MMR, nu stiu daca conteaza dar am zis sa va spun. Intrebarea mea este : Daca sezonul acesta fac 6 Winuri si 4 Loseuri in acele prime 10 meciuri, in ce divizie ar trebui sa intru? Va rog help

1 răspuns:
| UnPisic a răspuns:

Din proprie experienta iti zic ca eu am avut tot 6 Win-uri si 4 Lose-uri si am intrat in Silver 4. (jucam totusi cam rar ranked, deci s-ar putea ca tu sa intri putin mai sus, gen 3 sau chiar 2. ) Stiu sigur totusi ca vrei intra in Silver, deci bafta!