| cosminadelin44 a întrebat:

Vreau sa stiu daca pot sa ma joc gta 4 pe un windows 7 64 bit cu componentele:

Placa video: NVIDIA 7300 GT
Processor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core processor 4000+
(2 CPUs) 2. 1GHz
RAM:2 GB

Daca nu merge pot face sa mearga? cu programe? plz ajutati-ma

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu folosesc happy. Spor la joc!

5 răspunsuri:
| Claudiu_Mihay_1999 a răspuns:

Da,poti.Eu mi-am instalat si GTA 5 si am placile si procesorul ca tine.
Funda? big grin

| ΣηJΦY a răspuns (pentru Claudiu_Mihay_1999):

Nu se poate sa ai GTA 5 pe pc...

| anonim_4396 a răspuns (pentru ΣηJΦY):

Nu ca el probabil inca e beat de la revelion :)))))))). Daca vrei ( cosminadelin44 ) sa joci GTA-ul ala pe PC tau vei avea nevoie de urmatoarele lucruri :
http://games.softpedia.com/get/Patch/Grand-Theft-Auto-IV-Patch.shtml
http://www.mygarage.ro/......ictii.html
Bafta la joc

| cosminadelin44 explică (pentru anonim_4396):

Rotategas o sa incerc daca merge esti cel mai tare si ai funda promit adauga-ma mess id cosminadelin44@yahoo.com

| Claudiu_Mihay_1999 a răspuns (pentru ΣηJΦY):

Hello, am spus ca l-am instalat nu si ca merge!

| anonim_4396 a răspuns (pentru cosminadelin44):

Nu folosesc happy. Spor la joc!