| maraciuka1 a întrebat:

vreau sa transform o melodie intr-un link care il pun la logarea pe un sv de samp, dar, nu stiu pe ce site se transforma melodia in link, ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| YoChriss a răspuns:

Hei! Cred ca vrei sa spui ca sa uploadezi melodia undeva, si cand intrii pe un anumit link sa cante melodia. Daca e asa, iti recomand sa incarci melodia pe SoundCloud. Ai grija sa nu fie o melodie piratata, sau fara drepturi de autor. Sau daca melodia exista pe YouTube, poti pune link-ul de pe Youtube. Primesc Funda?