| vasilakero a întrebat:

Vreau si eu idei de jocuri mutiplayer pentru ca m-am saturat de Lol, csgo, samp...

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Incearca Forsaken World, Warframe, Conan Unchained (desi e cam greu), Guild Wars 2 (este gratis de anul trecut dar tot trebuie sa platesti pentru anumite lucruri), Tera (desi are mape urate si prost gandite), Aion (daca nu cumperi un gift pack nu poti sa dai mesaj privat decat jucatorilor din lista de prieteni, trebuie sa cumper iun gift pack in fiecare luna), Blade and Soul (daca iti mai pasa de jocul asta), Skyforge (daca nu poti mai mult de 2 ore pe zi), ArcheAge (daca ai bani si nu stii pe ce sa ii cheltui), Devilian (un fel de Diablo unde poti sa te misti cu WASD sau point and click, jucatorii care nu cumpara din cash shop au multe restrictii enervante), Neverwinter (daca nu te deranjeaza monstri agro), Perfect World (daca ai rabdare sa inveti jocul), Swordsman online (daca iti place kung fu), Vindictus (daca traiesti in America de Nord), DC Universe online (e amuzant pana ajungi la lvl maxim, 30, dupa aia te pictisesti), Scarlet Blade (ca sa fie), Allods online (daca ai bani si nu stii pe ce sa ii cheltui). Alege tu din jocurile astea.

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Îți recomand să încerci următoarele jocuri: Conquer Online, 4Story, Cabal, Chrono Tales.