| xShaarawy a întrebat:

Vreau si eu jocuri cu :

-Zombie (Zombie Shooter, Land of dead )

-Shooter (CS 1.6, COD 1 /2 )

-Strategie (Red Alert 2, Rise of Nations, etc )

Pentru un PC ca asta :

-512 RAM

-96 MB Placa Video

-2.4 Ghz PROCESOR

Si as vrea si cateva jocuri pentru telefon (android) :

Joc deja :

-Clash of Clans

-Plants vs Zombie 2

-Subway Surfers

-Pharaon's Way Slots (sau cum se scrie. happy )

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Cu asa placa video e minune mare ca mai merge vreun joc... Habar n-am ce jocuri sa-ti spun care sa si mearga pe pc-ul tau! big grin

| xShaarawy explică (pentru lpavel):

Sunt multe jocuri, doar ca nu prea stiu eu, dar daca nu ai nimic de zis, nu mai comenta, daca te-ai fi obosit macar sa zici 2-3 jocuri frumoase si sa si mearga ti-as fi dat funda.

| lpavel a răspuns (pentru xShaarawy):

Pai asta am avut de zis big grin ce intrebi tu e ceva foarte dar foarte greu... daca ai fi avut un pc mai bun iti dadeam NU 2-3 ci 20 - 30 happy

| xShaarawy explică (pentru lpavel):

Nu e foarte, foarte greu, sunt multe jocuri frumoase si cu cerinte mici, doar ca nu le sti tu, nici eu. happy

| wolfhund a răspuns:

Half life 1...servere online cu zombie mod, land of the dead 1, 2. Quake 1, 2, 3. aaa era sa uit half life blue shift si half life opposing force. spec ca am ajutat funda?