| anonimus427 a întrebat:

Vreau si eu niste idei de jocuri 2011 2012 2013 in afara de jocuri de strategie. DAU FUNDA

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

O idee :

Un pensionar care trebuie sa isi gaseasca nepotul, nepot ce a fost rapit de mafie in japonia. In acest joc poti sa schimbi hainele, sa instalezi accesorii pe arme, sa iti schimbi coafura.

Alta idee :

Un adolescent care gaseste o carte antica, carte ce contine fel si fel de ritualuri. Aceasta carte este scrisa intr-o limba pierduta pe care acesta trebuie sa o invete de la un maestru de la un magazin cu vechituri. Progresand in joc inveti fel si fel de alte magii si capeti puteri de la acele ritualuri.