| IonutZidaru01 a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri pentru : telefon (windows phone si andoid ) si calculator/laptop (windows 7-8) O sa dau funda la cel cu 30-40 jocuri de caciula sau. vad eu! Oricum mersi anticipant

P.S. : Vreau sa imi iau un telefon nou : Nokia lumia 530 si vreau jocuri pentru el sa fie frumoase si pe calculator m-am plictisit de counter strike, minecraft si din astea!

2 răspunsuri:
| cristiansonix a răspuns:

Far cry 3 si 4. Sleeping Dogs, Watch Dogs. Battlefield... Hitman. Diehard dungeon (e 5 euro pe steam). Saints Row 2, 3, 4, 5, Team Fortress, Loadout. Robocraft, Dragons and titans, Terraria,Robotex, Sid Meier's Civilization, Fifa, Gta, H1Z1,Assassin’s Creed. (acum pentru android)Subway Surfers, Fantashooting, Terraria.

| Satana_Costin_1997 a răspuns:

Iti recomand sa nu iti iei telefon cu windows phone gasesti foarte foartee foarte greu jocurile daca ai prea multi bani sa le cumperi de pe google bv tie ia-ti pe android