| nistorsebi99 a întrebat:

Vreau si eu niste sugestii de jocuri (in afara de mmorpg-uri) Orice joc e bun. Dar sa nu vad cami dati jocuri de gen Assasins Creed pentru ca imi merg foarte laguite jocurile astea! FUNDA

Răspuns Câştigător
| WarGaming a răspuns:

Pai ar fi Rayman origins sau Binding of Isac sau cs (counter strike) sau Minecraft care ii preferatu meu happy, cam atat stiu eu care nu is mmorpg si fara lag laughing succes

2 răspunsuri:
| CosminC86 a răspuns:

Cele mai misto mmorpg: Metin2, Battle of the immortals si WoW.

| ZuZuZuuuUzUZuuu a răspuns:

Piratestorm poate nu trebuie sa-l downloadezi desi nu sunt sigura daca e mmorpg-uri