| nistorsebi99 a întrebat:

Dati-mi si mie niste sugestii de jocuri pentru PC. PS: Placa mea video e mai asa... Nu vreau jocuri de gen Assasin Creed pentru ca nu imi merg. FUNDA GARANTATA...

Răspuns Câştigător
| mihaikatona a răspuns:

Ai grija cu gta sanandreas ca poate nu merge ca ii cam mare. Poftim ai acie un site unde vezi mai multe jocuri incearcale http://www.gameswitch.co.nr/
alte jocuri:
age of empayer3(daca nu merge ia-ti 2sau1 dat sa nu iti iei4)
heroesm3(nu incerca o varianta mai noua ca no sati mearga +ii mai fain3)

1 răspuns:
| xxXXCatalinXXxx a răspuns:

Uite niste jocuri tari care merg bine:GTA San Andreas, Metin2 hammer, Counter 1.6; acum de pe siteul Y8.com:The champions 3D
funda?