| vlladwinner a întrebat:

Vreau si eu sa imi cumpar steam pentru cs 1.6. Nu stiu cum sa procedez. Daca ati putea sa imi dati si site-uri, ar fi super si cum sa mi-l cumpar (am inteles ca e 10 euro prin sms).
Astept raspunsurile voastre.

5 răspunsuri:
| StilleStrike a răspuns:

Da e adevarat, depinde de steamul pentru cs-ul care vrei sa il iei, informatii iei de pe acest site si poti cumpara de aici, nu sunt tepe http://store.steampowered.com/

| optimizer11 a răspuns:

Vand cont STEAM cu urmatoarele jocuri:

-counter strike 1.6
-counter strike condition zero
-cs condition zero deleted scenes.
Vand contul deoarece m-am lasat si vreau sa scap de el, e original, nu e banat.
Pret de criza 4 Euro Cosmote
Add mihaitza_daniel_sri

| vlladwinner explică:

Am gasit un site unde e Counter-Strike 1.6 + Condition Zero Steam Key, prin sms. Sunt curios daca dupa ce dau cei 10 euro de pe tel, ei imi trimit un cod, iar eu trebuie sa-l scriu in steam la add a game.

| Consultant11 a răspuns:

Www.steamdrop.biz! Seriozitate 100 %

| Consultant11 a răspuns:

Vand Steam - uri Gaming in special CS 1.6, CS:Go, CS:Source, CS:Zero, plata paypal sau transfer bancar! sms e momentan indisponibila! Site oficial : www.steamdrop.biz

Vindem dropuri Cs 1.6
Server 18/32 - 5 € / 3 Ore
Server 10/32 - 2 € / 2 Ore
Server 5, 7/32 - 1 € / 1 Ora

Contacteaza un consultant SteamShoping

Y! M : steamdrop_biz@yahoo.com

Skype : andriuha185

Suntem in cautare de vanzatori! oferim bani la fiecare client adus!