| DragosBosss97 a întrebat:

vreau si eu sa joc niste jocuri dar nu stiu daca face calculatorul meu fata, imi puteti da si mie niste sfaturi va rog, dau FUNDAwinking!

Processor:AMD Sempron(tm) Processor 3000+, MMX. 3DNow, 1.6 GHz
Memory: 896 MB Ram
DirectX Version: DirectX 9.0c ( 4.09. 0000.0904)

System:

Microsoft Windows XP

Professional

Version 2002

Service Pack 3

Computer:

AMD Sempron(tm) Processor

3000+

1, 61 GHz, 896 MB of RAM

Physical Address Extension

Scuze ca am copiat de 2 ori anumite lucruri nu prea ma pricep la calculatoare laughing sad

Răspuns Câştigător
| eXperience a răspuns:

Uite niste jocuri care sigur iti vor merge bine: (cauti tu pe yt care iti place mai mult)
Freedom Fighters
Gta SA
NFS Most Wanted(2005)
NFS Underground 2
Far cry 1
Max Payne
Battlefield 2
delta force black hawk down
cs 1.6
FIFA 07

3 răspunsuri:
| Costei_Calin_1993 a răspuns:

Mda... in fine daca poti puneti windows 7 si nu stiu fifa 10, minecraft super mario nfs carbon(nu sunt sigur)

| alexandru28469474 a răspuns:

Pai eu iti zic asa Un metin2 Gta Vice city sau san andreas un fifa 2009 sau un cs mai mult nu stiu ce sa zic

| MihaiAlin1997 a răspuns:

Pai daca iti place fotbalul ti-as recomanda pes 2013 dar daca nu atunci jocul asta trebuie sa iti placa e shooter se cheama a.v.a e aparut in septembrie 2013 joc placut