| Rambokay a întrebat:

Vreau si eu un program ca sa fac urmatoarele chestii in GTA San Andreeas: sa deschid usile, portbagajul, capota, sa aprind luminile, sa opresc/pornesc motorul, sa am peco ca sa bag benzina la masina si sa am speedometer, adica, acel ceas care iti indica viteza in km/h daca se poate. Va rog sa ma ajutati. Dati-mi un site ca sa il descarc. Funda pentru cel mai smecher program!

1 răspuns:
| xWeasel a răspuns:

In Gta san andreas nu stiu daca exista pogram dar iti pot recomanda SAMP san andreas multyplayer sunt comenzi cu care poti face toate aceste lucruri serverul se numeste convoy trucking daca ai intrebari ma gasesti pe idu nevastuicool4ever@yahoo.com