| razvan1998 a întrebat:

pentru cei care joaca gta,::spuneti-mi si mie in gta bucuresti cum conduc cum ma misc, cum pornesc motorul de la masina, cum aprind farurile, cum deschid capota si portbagajul dar si cum le inchid si alte dotari pe care le mai are masina.va rog am nevoie urgent! aaa si pot baga parole?

8 răspunsuri:
| costyflamebossulbossilor34 a răspuns:

Salut.Foloseste urmatoarele comenzi pentru ati raspunede la intrebare
Pornire/Oprire motor:F
Incuiere/descuiere motor:O
lumini:l
celelalte nu merg

| dragos65436 a răspuns:

Nici nu sti sa joci GTA vrei sati zica alti comenzile lol nu te apuca mai bine ca o sa te lasi repede ca nu sti sa joci

| alexdjjss a răspuns:

Faruri: L
capota: [
portbagaj:]
ca sa vezi inauntru cand conduci: ctrl + V(daca vrei mai aproape sau departe apesi ctrl plus sageata sus sau jos)
ca sa intri k pasager: G
sa opersti/pornesti motorul:
sa deschizi geamul: P
sa semnalizezi: sageata dublu dreapta sau stanga
sa incui/descui masina: O
P.S masina nu mai ia foc cand e distrusa, cand se face praf scrii codul asta: hesoyam, iar daca vrei sa instalezi noi masini, skinuri descarci cleo si gta sa mod installer de pe net iar masinile si celelalte chestii tai le iei de aici : http://www.gtainside.com/;) fundita?

| costyflamebossulbossilor34 a răspuns (pentru alexdjjss):

Nu mere ma ala cu semnalizarea si rdicat capota si portbagajul

| andreiutzu220 a răspuns (pentru alexdjjss):

Am gasit o modalitate tare pentru gta Bucuresti apasati:ctrl si plus.
DE cate ori apasati din aceea ninge mai tare.

| Custura_Mihaela_1986 a răspuns:

Am si eu nevoie de niste coduri de motoclicete gta3

| andreiutzu220 a răspuns:

Am gasit o modalitate pentru gta Bucuresti de ninsoare:apasati Ctrl si plus.
De cate ori apasati din acea ninge mai tare

| Baleia_Ionut_1977 a răspuns:

Depe o nu merge sa incui usile