| SkynO a întrebat:

vreau si un server de metin.As vrea ca in el sa ma dea de la inceput lv 99 sau 90 sau 80. sau orce lv si la shop sa fie batalie si otel iar din ele sa se evolueze sirius si pose iar dupa sa se evolueze arma si armura beta... sau un server in care sa fie doar sirius si pose la evolutii. Multumesc. Si sa fie on.

4 răspunsuri:
| alyn293 a răspuns:

Vibe mtin2 este cum il doreai tu la inceput primesti lv 95 maxim este lv 99 bafta.

| SkynO explică (pentru alyn293):

Am jucat vibe. e plind de virusi. 12 - 13 virusi in clientwinking l.am incercat si nu imi place am caracter pe el cu lv 99...

| alyn293 a răspuns:

E urat vibe l-am jucat am [MOD] nu-mi mai place. crying

| SkynO explică (pentru alyn293):

Alt metin mai stii?straight face