| Vlad0597 a întrebat:

Vreau un joc pentru PC cu super puteri si arte martiale ( pe acestea sa le inveti de la cineva ex : un maestru, un templu... ) si sa se petreaca in trecut. Nu conteaza daca este online sau single.

Răspuns Câştigător
| RoccoSuasito a răspuns:

Jade Empire e un RPG cu arte martiale.

3 răspunsuri:
| RoccoSuasito a răspuns:

Seria Devil May Cry.

| Vlad0597 explică:

Daca mai stiti jocuri de genu scrietile aici va rog

| RoccoSuasito a răspuns (pentru Vlad0597):

Un alt joc cu arte martiale este si The Matrix: Path of Neo. Altele chiar nu mai stiu. Din alea de fighting, gen Mortal Kombat sau Street Fighter mai este si seria Tekken. Din jocuri cu superputeri poti juca cateva jocuri Star Wars. Star Wars: Jedi Academy, Star Wars: Knights of the Old Republic I si II (primul facut de acelasi producator care a facut Jade Empire), Star Wars: The Force Unleashed I si II. Alt joc cu super puteri e si Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy.