| Rollwo a întrebat:

! Vreau un link hack full items pentru Battlefield heroes sa mearga , sa am un readme text in care sa imi spuna cum sa il fac si sa nu imi dea " invalid data 6 " ! vreau repede ! dau funda ! !

1 răspuns:
| ComputerGeek a răspuns:

Chiar crezi ca exista asemenea hackuri?

Abia poti sa gasesti un hack care iti arata toti inamicii in patrate ca sa stii unde sunt, iar aimbot-urile sunt usor detectabile pe orice server cu PunkBuster...

Nu crezi ca e putin cam imposibil sa gasesti asemenea hack? Si chiar daca ar exista, ar necesita multa munca, si nu cred ca cel care l-a facut l-ar da asa, pe degeaba, dupa cat a muncit...

Eu zic sa iti cumperi niste monede de joc cu bani adevarati, si sa iti iei ce vrei, eu cu vreo 7 euro mi-am luat set intreg si arme bune de la reducere.