| boghi20 a întrebat:

Ma ajuta cineva cu un hack pentru Battlefield Heroes (bfh) dar sa mearga si sa fie gratis va rog mult ...Ar trebui ca romani sa se ajute intre ei iar jocul asta este american asa ca sa le dam clasa! FUNDA ca premiu!happy

7 răspunsuri:
| ץtгє๓3๒гєคк๔คภςє a răspuns:

Vreau si eu! alexooox vezi ca ti-am trimis mesaj si te rog mult sa imi raspunzi.

Multumesc!

| alexooox a răspuns:

Da te ajut da-mi id de mess... si til dau

| Sp3c7oR a răspuns (pentru alexooox):

Da-mi si mie hacku la id Sp3c7oR_Cr3a7oR mersi mltbig grin

| kiddu01 a răspuns:

Am si eu nevoie de hack,, add me Y! M : stk.kiddu@yahoo.com

| Nymphetamine_8127 a răspuns:

"Jocul asta este american asa ca sa le dam clasa!"

Da-le clasa dar correct, fara hacks, boots, etc. stie deja toata lumea ca "romanii sunt buni la furat, trisat" deci ai putea sa le demonstrezi ca nu e asa prin a juca corect si prin a demonstra ca esti cel mai bun si fara hacks

Bafta!

| Calin_Valui_1984 a răspuns:

Scri pe youtube bfh aimbot 2013.

| alexanderpierce a răspuns:

Daca gasesti heck da-mi si mie plz la adreza de mess: mihaidiahim4.PLZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZbig grin