| Voicu_Ionela_1999 a întrebat:

Vreau un server de metin cu lvl 250 de preferat, evolutii multe la iteme, mape speciale de crescut, sa nu fie foarte easy, si nu in ultimul rand SA AIBA BONUSURI 6/7 pentru ca majoritatea metinelor le-am gasit fara bonusuri 6/7 si nu-mi place asa. Fundaa si mersiii muultt

1 răspuns:
| Pufulet3211 a răspuns:

Esti jucator adevarat de Metin2? Vrei sa descoperi o noua provocare? Ei bine, http://metin2diavola.ro/site/index.php insasi o provocare deosebit de grea, arata-ti marile puteri in lupta contra monstrilor. Descarca clientul nostru, inregistreaza-te si intra in batalia marilor regate contra monstrilor! Ce ai de pierdut? Nimic! Ce ai de castigat insa, este o experienta unica si plina de distractie alaturi de staff-ul nostru matur, capabil de a lua o decizie corecta in fata problemelor intampinare! Marea aventura abia a inceput!