| AndyRockSkillYou a întrebat:

Stie cineva un metin2 gen metin2 GX dar sa nu aiba bonusuri 6/7 si sa aiba mape de crescut speciale! Sau un metin PVP-PVM cu rinata, si din astea cu lv max 250 sa se faca usor dar fara npc pentru lvl si cu vot pentru md ca sa faci iteme! Cel mai apropiat de una din descrieri primeste FUNDA!

2 răspunsuri:
| RadoY a răspuns:

Salut Incearca Metin2 oradea, ezyMt2, metin2 x,

| MoldovanuSergiu a răspuns:

Metin2 Cora are si rinata nu are 6/7 incearca daca vr metin2 exact ca cora dar cu 6/7 incearca Metin2 Steel bafta funda plzz