| sk1NNNeT009 a întrebat:

Salut TPU
Windows 8 poate functiona "normal" pe un pc cu 2gb ram, procesor amd dual core 2.70 Ghz, placa video ati radeon HD 2600 pro 512 mb, directx 9, HDD 320 Gb...
As vrea sa il instalez....momentan am windows 7 si nu am intampinat probleme. Astept raspunsuri! DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| daniel4all a răspuns:

Desigur! Windows8 are acelasi cerinte de Win7 + ca Pc tau este destul de bun! Fundita? big grin

1 răspuns:
| sk1NNNeT009 explică:

Am descarcat windows`ul dar imi trebuie un cdc-key de care nu stiu cum sa fac rost pentru a il instala..ma poti ajuta? big grin