| razvan2258 a întrebat:

ziceti-mi si mie ce jocuri shooting jucati voi sau prieteni vostri.

Răspuns Câştigător
| WyndFTW a răspuns:

TF2 ( Team Fortress 2 ) sau CS ( Counter-Strike )
TF2 mi se pare mai ...complex..are mai multe moduri poti castiga arme si HATTTSSSSSS... laughing oricum super joc il recomand

2 răspunsuri:
| Alexuţ10 a răspuns:

Eu iti recomand crysis 3 ACTIUNE la greu si grafica super si etc e super! eu il recomand

| Criss_Cataclysm_1995 a răspuns:

Pai Team Fortress de pe steam sau Cod (Call of Duty) Mw3 zic eu sau alte versiuni sau Sniper Elite, dar depinde ce ai vrea sa joci ca asa poti sa joci CS sau BattleField