| claud3l a întrebat:

ziceti-mi si mie niste jocuri online. Ca nu mai stiu ce sa ma joc. Orice in afara de counter-strike. Multumesc

Răspuns Câştigător
| thegame9 a răspuns:

Incearca silkroad online, uite-te pe youtube sa vezi cum ie si daca iti place sa imi dai un mesaj pe privat cu id tau si mai vbwinking

2 răspunsuri:
| balutza a răspuns:

Gladiatus,AirRivals,BattleKnight,Ikariam,4Story,Ogame,BiteFight,KingsAge,Tanoth.Funda?

| SpawnKiller a răspuns:

Http://www.onrpg.com/MMO/mmolist.html sau www.metin2.ro sau 4story sau Aion sau WoW sau multe multe altele...