| VariantaVerde a întrebat:

Ziceti-mi si mie va rog cateva jocuri online in gen la Counter-Strike, Metin2, NFS ca vreau sa joc si eu ceva si nu stiu cehappydau funda pentru cel ma bun

Răspuns Câştigător
| Razvan_9651 a răspuns:

Salut! Un joc asemanator mein2 este 4story.Altele, daca ai calculator un pic mai bun (placa mai mare de 100mb sau cat o fi /2 gb de ram si ceva mai multa memorie interna %7 gb ) ar fi seria de Call Of Dutty (iti recomand 1, 2, 4, 6, 7) (3 este pentru console si are grafica praf iar 5 nu m-a impresionat) aceasta serie este gen shoter (asemanatoare cu cs-ul doar ca are grafica mult mai buna si este mai realistic). Daca iti plac jocurile cu mitologie, iti recomand good of war 1, 2, 3 (daca te intereseaza cum este da un gameplay pe you tube)

Sper ca ti-am fost de ajutorwinking
Funda?/?