| LaurAdrian a întrebat:

ziceti-mi si mie niste servere private metin2, sa fie pvp 60-70% si pvm 40-30% (cam asa) dar nu hammer gx epical si astea cunoscute, undele mai noi, multumesc anticipat!
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| xiiSmoke a răspuns:

Metin2 Energy ( Divinity ) smecher e ca esti tare pe el doar cu pietre si aparari (sabie, cutit. etc ). La 6/7 pica penetratie. Critica. Farmec. Monster. Viteza atacwinking Funda?

3 răspunsuri:
| FriendsWithBenefits a răspuns:

Un server bun ar fi Metin2 Hardcore. Eu joc de vreo 3 zile, si sa stii ca e frumos server-ul!

| AditzaNIKE a răspuns:

Metin 2 steel

| LaurAdrian explică:

Seba,iti dau funda daca imi spui si siteul ca nu il gasesc, adica il gasesc da nu vrea sa mearga