| AlexShadow26 a întrebat:

Sal TPU. va rog ziceti-mi si mie niste servere private de metin2 care sa cresti repede si sa gasesti king la magazin si sa fie non stop dar sa nu ziceti metin2 hammer

2 răspunsuri:
| andreyucu222 a răspuns:

Singurile metine cara vrei sunt tu sunt cele pvp sau pvm care nu sunt multe sau iti trebuie hamachi.Hammer e singurul.Dar oricum toate se inchid repede.

| MihaYYY a răspuns:

Daca vrei intra pe RevelationMetin2 este pvp gasesti armuri la magazin iar daca vrei cv mai special poti sa ceri la gm. Uite site-ul aici:revelationmetin2.tk.Se organizeaza eventuri in fiecare zi...Nu este non-stop dar este deschis cam 15ore pe ziwinking