| Felixucu a întrebat:

ziceti-mi un server de metin 2 pvp 100% sau 90 % in afara de hammer si light.Hammer e plin de modati si nu-mi mai merge.Light nu e on 24/24 si are buguri.Cel mai bun metin primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Eღilia62 a răspuns:

Metin2xpm
http://www.sv1.metin2xpm.com/
E 90% PVP, are nivel maxim 250, rate de 900 la exp, yang, drop si tot felul de iteme la shopuri, itemele pot fi evoluate la fierarul legendar care e in Map1.Au si iteme noi si chestii faine de calarit(matura, dinozaur, sanie, capra, grifon, etc).

2 răspunsuri:
| CristyMinecraft a răspuns:

Astazi o sati prezin mt2 TDL
Acest metin2 e PVP
Are mai multe stagi este PVP pvm Sau Fun depinde pe care il vrei
site http://metin.tdlgaming.com/lumeamaimutelor/
misto lvl maxim este 250 arme noi armuri noi si mobi noi
uite iti dau un pont la od de dragon este 2291
ppa sper ca ti-a placut prezentarea mai multe detalii pe forum si site
Funda?

| Felixucu explică (pentru CristyMinecraft):

Mai inainte m-am lasat de tdl laughing am uitat sa spun.