| ParradiSs a întrebat:

Salut tup.Mi-am facut un cont de metin2 ro recent si am vrut sa intru pe scorpius dar imi zice incearca alt sv si am incercat la toate dar la fel numai la apollo merge ce are.Dau funda!

Răspuns Câştigător
| CozmiNU a răspuns:

Salut!

Metin2 RO are fuziune activa adica s-au unit unele servere si sa adaugat unul in plus, iar pentru al popula pe acesta au permis accesul pe celelate servere doar conturilor facute inainte de fuziune.
Deci pentru a intra pe celelalte servere trebuie sa ai un cont facut inainte de fuziune.
Fara un cont facut inainte de fuziune nu poti intra pe alte servere decat cel in curs de populare.

Sper ca te-am ajutat. Funda?