| MoTTyOn a întrebat:

Salut tupu am si eu o problema: joc gta 4 pe ps3 si am ajuns acolo unu il omoara pe roman cand se insoara, infine am facut misiunea am facut tot si am 62.00% din progresul jocului si de acolo nu-mi mai da misiuni deloc, am jucat 3 ore si numa stateam prin oras si nu mi-a dat nici o misiune. Oare ce trebuie facut? cine stie sa ma ajute dau funda!

1 răspuns:
| eucumine010 a răspuns:

Daca imi amintesc bine, ai terminat jocul. Pentru a ajunge la 100% trebuie sa faci misiunile aditionale, alea cu porumbei, sarituri cu masina etc.