| valy a întrebat:

Sal.cine a jucat gta romania? eu am o problema.deci fac misiunea aluia cu patronul de la banca.si a la a 2 misiune nu mai suna telefonulcryingcrying
oare nu mai au credit? ce ii pot face.sau daca ati jucat mai multe misiuni. dati-mi un link de download la joc complet.nu numai prima misiune

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai asta nuhs nici eu

| TommyVercetti a răspuns:

Gta Romania 2 nu are decat o misiune.Nici eu nu am descoperit altalaughing

| GoldB00S a răspuns:

Am avut Si eu Romania 2 dar la prima misiune ma duceam la telefonul public, si asteptam sa sune si suna dadeam enter si se blocha ce trebuie sa fach a da si vreau si un download rolling on the floor))