| DanielADaniel a întrebat:

Salut tuturor, am o problema, am descărcat de curând gta iv pe laptop vreau sa spun laptopul meu e unul bunicel, are 6 gb ram 500 gb hard memory și 2.30 herzi sau cum se scrie oricum când îl instalez se instalează doar jumate și pe urma îmi apare asta UNARC.DDD File are coruppted am instalat UNARC.dll in sistem32 dar tot nu merge, ajutor va rog.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Am sa ma avant si presupun ca nu e luat de pe steam sau rockstar launcher. Cauta jocul si descarca-l iar de altundeva.

| Ionut659 a răspuns:

Șterge sistem 32 laughing

| kb9 a răspuns:

Cumpara-l, e ieftin si abia de susti si tu rockstargames, ia-l in rgl(rockstar games launcher), e mai ieftin! Daca il piratezi: o sa mearga greoi, nu o sa ai online si dureaza mult si o sa ai probleme cu download-ul/jocul si nu o sa ai cloud-save(daca il dezinstalezi sau dintr-o data nu mai merge, ai pierdut tot!)