| EnglishMan97 a întrebat:

Salut tuturor! Am o problema cu cs,vreau sa imi activez hack aim+wall pentru distractie,dar cand apasa tasta del,sau end,nu se intampla nimic,am incercat multe feluri de hack-uri dar nu merg, va rog spuneti-mi niste pasi foarte detaliati, si daca se poate un link cu un hack care merge sigur!
P.S. Funda

Răspuns Câştigător
| εηηεя a răspuns:

Am avut si eu problema uite ia hackul fighter fx 7.2 si dupa ia cs 1.6 free si da-mi pm pe id preda_bosu76 sa-ti explic cum sal activezi si nu mai juca cu coduri!