| anonim_4396 a întrebat:

Ma ajuta si pe mine cineva cu o problema la popularul joc Counter-Strike?

Suna in felul urmator, vreau sa gasesc un Counter-Strike pe care merg hack-uri ( coduri ), apoi vreau sa gasesc hack-uri ( coduri ) care sa contina aim, wall, si daca se poate si speed si auto-aim dar astea doua nu e musai sa fie. As dori un link de unde as putea sa descarc Counter-Strike-ul cerut de mine si un link cu hack-ul/hack-urile cerut/cerute de mine.

Sper sa ma ajute cineva.

O se ra buna!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| SkryLeXx a răspuns:

Buna man te ajut eu da-mi add:smecheru21smecheru21