| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor,

Am vrut sa ma apuc de jocul "Yu-gi-oh online 3 Duel Accelerator" dar nu pot sa descarc jocul de pe site-ul official ca ma da pe alta pagina cand dau pe butonul de download.

Daca stiti un link de unde as putea lua acest joc puteti sa mi-l spuneti?

Dau FUNDA aceluia ce-mi va da link de download al jocului sau un loc de unde il pot lua ca vreau foarte mult sa-l joc!

Răspuns Câştigător
| ShazamTv a răspuns:

Cauta-l pe 4 S H A R E D sunt sigur ca o sa il gasesti

| Blaydara a răspuns (pentru ShazamTv):

Pana la urma am cautat cum ai spus tu pe 4Share si l-am gasit.

| Blaydara a răspuns (pentru ShazamTv):

Multumesc

3 răspunsuri:
| Blaydara a răspuns:

Iti multumesc ShazamTv pentru raspuns.

Cei care vor vrea link-ul de la joc sa-mi zica ^__^.